Categories
Street address
City
State Zip code
Country
Energinio naudingumo sertifikatas | namo pridavimas | sandėlių statyba

Energinio naudingumo sertifikatas | namo pridavimas | sandėlių statyba

Engineering Service
 • Birutės g. 12, Klaipeda, Klaipedos, Lithuania, 91204
 • *******020
  Loading...
  Show
 • in**@***********.lt
  Loading...
  Show
 • https://www.kskompanija.lt/
 • Established: N/A

Company Profile

Energinio naudingumo
sertifikatas

Dirbame visoje Lietuvoje
Patikimas Jūsų statybų ir
pastatų sertifikavimo partneris!

Sandėlių statyba – be rūpesčių!

Ieškote, kas atlieka profesionalią sandėlių ir angarų statybą? Džiaugiamės, kad užsukote į mūsų tinklapį. Tikimės, kad mūsų žinios ir patirtis suteiks Jums ilgalaikę naudą.

Esame nedidelė įmonė, tad dėmesys kiekvienam klientui ir atsakingas darbas yra mūsų sėkmės pamatas.

Mūsų komanda sudaryta iš savo srities profesionalų, kurie turi sukaupę svarios patirties savo srityse.

Didžiuojamės esantys atstovai vienos iš plieninių konstrukcijų gamybos lyderių Europoje. Jų gaminamos Astron konstrukcijos ne tik populiarios tarp klientų, bet ir puikiai įvertintos pasaulinio lygio statybos specialistų.

Didelis patvarumas ir ilgaamžiškumas – štai kuo pasižymi mūsų įmonės statomi sandėliai ir angarai.

Mūsų įmonėje dirbantys profesionalūs specialistai atlieka visus sandėlių statybos darbus. Todėl mes surenkame įvairaus sudėtingumo plieninių konstrukcijų pastatus, pagamintus Astron gamyklose, per itin trumpus terminus.

Rekomenduojame savo sandėlių ir angarų statybą patikėti tik savo darbą išmanantiems specialistams. Projektuojant sandėlio statybą svarbu, kad būtų išmanomi sandėlio viduje vykstantys procesai. Kitu atveju rizikuojama turėti praktiškai sunkiai pritaikomą statinį.

Mes kruopščiai išanalizuojame kiekvieną projektą. Mūsų įmonės specialistai puikiai išmano sandėlyje vykstančius procesus, todėl sandėlio viduje bus viskas bus išdėstyta taip, kad sandėlyje vykstantis darbas vyktų sklandžiai ir efektyviai.

Mūsų įmonė pasirengusi Jums padėti tuojau pat! Tad nieko nelaukę susisiekite su mumis ir mes maloniai aptarsime Jūsų projektą.

Nepradėkite sandėlių ar angarų statybos nepasitarę su mumis!

Jei įdomu, kokius pastatus statome, plačiau apie tai skaitykite čia.

Energinio naudingumo sertifikatas – svarbus dokumentas norint priduoti namą ar kitą statinį

Europos Sąjunga prieš keletą metų iškėlė bendrą tikslą – mažinti energinę priklausomybę ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją. Todėl statybos tema tapo neatsiejama nuo sąvokos „energinis naudingumas“.
Energinio naudingumo sertifikatas yra vienas svarbiausių dokumentų, net tik priduodant namą, bet ir perkant ar parduodant nekilnojamą turtą. Vos prieš keletą metų jis buvo tik rekomenduojamas dokumentas, o šiuo metu jis privalomas tiek naujai statomiems pastatams, tiek norint parduoti ar išnuomoti namą ar kitą pastatą.

Energinio naudingumo klasės sertifikatas lengvai suprantamu būdu suteikia informacija apie pastato energinio naudingumo savybes.

Reviews
Post Review
No review given by any user yet.

Relevant Businesses

Accept Guest Post
Post buy requirement toget multiple quotes